Nastawienie – klucz do sukcesu

Na pewno znasz to uczucie, że idąc do pracy w poniedziałkowy poranek kiedy pada deszcz, na dworze jest zimno, szaro i ponuro. Smagając się z nieprzyjemnym wiatrem docierasz na miejsce pracy a jedyne słowa jakie cisną Ci się na usta brzmią „żeby tylko mi się tak chciało jak mi się NIE CHCE!”. Ten dzień w pracy na pewno będzie wyjątkowo nieudany. A to dopiero początek tygodnia…

I nic dziwnego, że potem cały tydzień jest dla Ciebie taki, jaki sobie przepowiedziałeś wcześniej. Ale czy to wina pogody? A może nawału pracy jaka Ciebie czeka? Może Cię zdziwię, ale to raczej nic z tych rzeczy.

Kluczem jest Twoje Nastawienie.

Porównaj to z inną sytuacją. Wyobraź sobie, że mieszkasz na 5 piętrze w bloku bez windy. Jest to dla Ciebie całkowicie normalne codziennie wspinać się po schodach ale wnoszenie ciężarów na taką wysokość to raczej czynność której chciałbyś uniknąć za wszelką cenę. Ale dziś kupiłeś sobie nowy 42 calowy telewizor. Ogromny karton czeka na Ciebie na parterze, żeby go wtargać na samą górę a Ty aż rwiesz się, żeby go już mieć w domu. Najchętniej sam byś go tam zaciągnął gdyby tylko udało Ci się objąć ten karton rękoma.

Widzisz już różnicę? W pierwszym obrazie od rana czułeś, że dziś na pewno Ciebie nic dobrego nie spotka a praca w taki dzień to jakaś kara za bliżej nieokreślone grzechy. W drugim zaś przypadku zajęcie które kojarzyło Ci się z tak nielubianym wysiłkiem stało się pierwszą czynnością jaką chciałeś w tej chwili wykonać i niewiele było w tym momencie rzeczy które mogłyby Ciebie od tego odciągnąć. Targanie tego kartonu na górę to było prawie Twoje marzenie!

Okazuje się, że Twoje nastawienie to główny czynnik decydujący o Twojej efektywności w pracy i skuteczności jej wykonywania. Pozytywne nastawienie do pracy lub aktualnego zajęcia sprawia że wykonasz je znacznie lepiej i szybciej a stosowanie różnorakich technik jego poprawienia jest kluczem do ogólnego twojego zadowolenia z siebie i ze swojej pracy.

„Jeśli weźmiesz się za konkretną pracę nad swoim biznesem MLM i ciągle w głowie masz cel do którego dążysz to twój sukces jest Tylko kwestią czasu”

Za swoja pracę nad biznesem z FM Group powinieneś zabrać się jak do wnoszenia swojego nowego telewizora na 5 piętro. Zobacz swój cel, zdobądź zapał i nie zwracając uwagi na istniejące trudności i niewygody brnij do celu którym jest wymarzony odpoczynek i zaplanowana nagroda. Nie pracuj „bo musisz” ale pracuj „bo chcesz”. Praca z FM wymaga od Ciebie takiego podejścia bo tu pracujesz nie dlatego, że każe Ci szef. Tu pracujesz dla siebie i jeśli nie będziesz chciał pracować niewielkie szanse będą, że osiągniesz sukces. Sukces jest dla wytrwałych i tych, którzy wiedzą czego chcą. Jeśli Ty chcesz odnieść sukces to działaj z pasją a stanie się on tylko kwestią czasu.

Możesz zostawić odpowiedź, lub trackback do swojej własnej strony.

Zostaw Komentarz