Nowy system szkoleń w naszym zespole!

Witajcie!

Z przyjemnością informuję o uruchomieniu nowego świetnego portalu szkoleniowego dla osób które chcą szybko i sprawnie nauczyć się od podstaw jak zbudować własny biznes z FM Group.

Właściwie, projekt ten to nie tylko portal szkoleniowy a prawdziwa

Szkoła Biznesu FM

Szkoła biznesu FM została stworzona jako narzędzie edukacyjne służące szkoleniu nowych dystrybutorów w kierunku szybkiej i sprawnej budowy biznesu z FM. Bardzo sprawnie wspomaga też ona i ułatwia budowę naszych zespołów złożonych z osób które wiedzą co robić, żeby osiągnąć sukces. To wprowadza w nasz biznes ogromną dynamikę i wyjątkową skuteczność w osiąganiu doskonałych wyników.

Szkoła Biznesu FM to przewodnik, który krok po kroku przeprowadzi Ciebie przez wszystkie etapy budowy biznesu – od nauki podstaw po stworzenie fundamentu biznesu który już generuje określone wcześniej dochody. Po ukończeniu jej nie dostajsz kolorowego świstka z gratulacjami lecz masz zbudowany działający i rozwijający się biznes.

My nie stawiamy na czystą teorię – dla nas ważne są efekty!

W zależności od Twojego podejścia do biznesu mamy dla Ciebie dwa tryby szkoleniowe:

  1. W maksymalnie 12 miesięcy zbudowanie Biznesu przynoszącego dochód powyżej 2000zł/miesiąc
  2. W 4 miesiące zbudować biznes o dochodach 4000zł/miesiąc. (Plan 120 dniowy)

Pierwszy program to gotowy plan działania jak w prosty i przyjemny sposób w ciągu 12 miesięcy zbudować stabilny biznes MLM o dochodach powyżej 2 000zł miesięcznie. Jest on dopasowany do większości osób mających mało czasu jaki mogą przeznaczyć na rozwój biznesu. Dzięki niemu mogą one uwolnić się od pracy na etacie i mieć tego czasu nareszcie więcej oraz móc wykorzystać go na rzeczy które lubią robić i na które w końcu będzie je stać.

 Są jednak osoby które mogą powyższy plan wykonać znacznie szybciej i w pewnych przypadkach Szkoła Biznesu FM ograniczałaby ich potencjał. Dla nich właśnie stworzony został „Plan 120 dniowy”. Nie jest on wcale trudniejszy do wykonania niż poszczególne zadania ze Szkoły Biznesu FM, ale wymaga znacznie większego zaangażowania już od początku działania. Polecam osobom które są zdecydowane na szybkie zrobienie biznesu i są gotowe zacząć działać już teraz.

Oczywiście Szkoła biznesu FM jest bezpłatna i może z niej skorzystać każda osoba z mojego zespołu. Jeśli jeszcze do nas nie dołączyłeś to zapraszam do wypełnienia formularza rejestracyjnego

Poniżej podaje link do rejestracji w Szkole Biznesu FM. Zapraszam Ciebie serdecznie!

 

Szkoła Biznesu FM

 

 

Możesz zostawić odpowiedź, lub trackback do swojej własnej strony.

Zostaw Komentarz