Nowy system szkoleń w naszym zespole!

Witajcie!

Z przyjemnością informuję o uruchomieniu nowego świetnego portalu szkoleniowego dla osób które chcą szybko i sprawnie nauczyć się od podstaw jak zbudować własny biznes z FM Group.

Właściwie, projekt ten to nie tylko portal szkoleniowy a prawdziwa

Szkoła Biznesu FM

Szkoła biznesu FM została stworzona jako narzędzie edukacyjne służące szkoleniu nowych dystrybutorów w kierunku szybkiej i sprawnej budowy biznesu z FM. Bardzo sprawnie wspomaga też ona i ułatwia budowę naszych zespołów złożonych z osób które wiedzą co robić, żeby osiągnąć sukces. To wprowadza w nasz biznes ogromną dynamikę i wyjątkową skuteczność w osiąganiu doskonałych wyników.

Nastawienie – klucz do sukcesu

Na pewno znasz to uczucie, że idąc do pracy w poniedziałkowy poranek kiedy pada deszcz, na dworze jest zimno, szaro i ponuro. Smagając się z nieprzyjemnym wiatrem docierasz na miejsce pracy a jedyne słowa jakie cisną Ci się na usta brzmią „żeby tylko mi się tak chciało jak mi się NIE CHCE!”. Ten dzień w pracy na pewno będzie wyjątkowo nieudany. A to dopiero początek tygodnia…

Zapraszam na forum!

Wszystkie osoby z mojej grupy zapraszam na nowe forum naszej grupy biznesowej.

link: Forum Biznesowe

Nowe osoby proszę o rejestrowanie się na forum a w nicku przy rejestracji podanie swojego imienia i nazwiska.

Pozdrawiam i życzę sukcesów!

Technika motywacyjna – wykorzystaj dziury

Technika ta stosowana jest kiedy mamy do wykonania większy projekt, niemożliwy do wykonania jednorazowo.

Po pierwsze podziel swój projekt na małe kroczki, elementy których wykonanie nie przysporzy Ci trudności i zrobisz to bardzo szybko.

Po drugie przystąp do realizacji projektu lecz nie jako całości, a kolejnych jego kawałków w dowolnej kolejności.

Podchodząc do realizacji tych małych kroczków staraj się

Technika motywacyjna – Wizualizacja celu

To zupełnie jasne, że motywacja potrzebna jest nam aby dotrzeć do obranego wcześniej celu. Więc nie będę mówił Ci jak ważne jest jego dokładne określenie. Ufam, że masz to już za sobą. Zajmę się tutaj omówieniem jednej z najsilniejszych technik motywacyjnych – wizualizacji celu.

Nadeszła pora na wykorzystanie wyobraźni by znowu poczuć, że zadanie które stoi przed nami jest jak najbardziej wykonalne.

FM GROUP – 10 kroków do sukcesu

Nadszedł czas na rozpoczęcie swojego własnego biznesu z FM Group.

Ale od czego zacząć? Jak zacząć działać aby efekty pracy pojawiły się natychmiast?

W poniższym wideo zobaczysz 10 kroków które doprowadzą Ciebie do sukcesu z FM Group. To Twoja pierwsza lekcja biznesowa. Obejrzyj uważnie i zacznij działać!